Mirche Acev Elementary School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mirche Acev Elementary School

Mirche Acev Official Forum
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Милчо математика Најдобар наставник !!!

Go down 

Дали Неставникот Милчо е Еден од Најдобрите
Беше и ке Остане до крај The Best:
Милчо математика Најдобар наставник    !!! Vote_lcap100%Милчо математика Најдобар наставник    !!! Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Може да се каже мегу најдобрите:
Милчо математика Најдобар наставник    !!! Vote_lcap0%Милчо математика Најдобар наставник    !!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не се согласувам дека е најдобар:
Милчо математика Најдобар наставник    !!! Vote_lcap0%Милчо математика Најдобар наставник    !!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 1
 

АвторПорака
Gjorce




Број на мислења : 4
Join date : 2008-03-13
Age : 43
Местолокација : wiena

Милчо математика Најдобар наставник    !!! Empty
ПишувањеПредмет: Милчо математика Најдобар наставник !!!   Милчо математика Најдобар наставник    !!! Icon_minitimeВто Сеп 23, 2008 5:06 am

Според мене еден од Нај - Нај Добрите Наставници е Наставникот по математика Милчо Аврамоски ...

1. Ми беше Класен раководител и сите мои ( Киднати ) изостанати часови ми ги правдаше без да морам да го лажам дека сум бил болен или на некој несто му се случило albino знаесе дека сум кај Драги на ФЛИПЕРИ Basketball

2. Како класен раководител се бореше за класот и гледаше секогаш да сме НАЈДОБРИ , со што помалце 1 What a Face

како 3. кратко и јасно Беше голем Другар cheers исто како и другарите што учеа со мене!



Голем Поздрав од роберт РОЏО ! завршив 1995 г.


роби wWw.Gjorce.MkD.Net


ах.... ке го заборавев да го поздравам и САЛЕ чуварот bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://www.gjorce.mkd.net
 
Милчо математика Најдобар наставник !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Mirche Acev Elementary School :: Mirce Acev Elementary School :: Kritiki, pofalbi, predlozi-
Отиди до: